iWanamaker
AJAX

3A CHSAA Boy's Regional Qualifier - Hollydot
Individual Gross | Full Field | strokes | Updated 12:24PM

Go
Scroll
Cycle
Pos TM Player Overall Thru Total
Pos TM Player Overall Thru Total
1 SaHS Mason Dotter +5 F 76
2 THS Donte Duran +6 F 77
3 MSHS Drew Mendoza +8 F 79
3 MSHS Trever Hunt +8 F 79
5 PSHS Jake Keuning +9 F 80
6 TCA Noah Shin +10 F 81
7 THS Sam Sisneros +11 F 82
7 THS Steven Holden +11 F 82
9 AHS Hayden Wehe +13 F 84
9 FVHS Jack Yuan +13 F 84
9 CSCS Jacob Hoekert +13 F 84
9 LaHS Keaton Buxton +13 F 84
9 BVHS Kenneth Schell +13 F 84
14 MSHS Adin Berns +14 F 85
14 CSS Davis Cagle +14 F 85
16 SaHS Clay Hiser +15 F 86
16 SMHS Jimmy Velten +15 F 86
16 AHS Tommy Maestas +15 F 86
19 PSHS Casey Mudroch +17 F 88
19 FwHS Dean Klinkerman +17 F 88
19 SwHS John Jackson +17 F 88
19 LAHS Josh Japhet +17 F 88
23 SMHS Jakob Bucher +18 F 89
23 AHS Logan Meyer +18 F 89
25 FHS Caleb Cole +19 F 90
25 DHPH Tyler Reichert +19 F 90
27 FVHS Adam Newell +21 F 92
27 MVHS Kade Scherden +21 F 92
27 FwHS Lane Sharp +21 F 92
30 CSCS Bryce Kuyper +22 F 93
30 MVHS Gavin Burk +22 F 93
30 TCA Josh Gordon +22 F 93
30 AHS Matt Benavidas +22 F 93
30 SwHS Mike Bacciarini +22 F 93
35 LaHS Tyler Forgue +23 F 94
36 RHS AJ Vinci +24 F 95
36 TCA Robert Ball +24 F 95
38 SMHS Adam Brames +25 F 96
38 FwHS Chris Bolin +25 F 96
38 SwHS Collin O'Neal +25 F 96
38 BVHS Nick Rau +25 F 96
38 SMHS Sean Prinsen +25 F 96
38 BVHS Tanner Harbick +25 F 96
44 SwHS Dillon O'Neal +26 F 97
45 CSCS Danny Marsh +27 F 98
46 LaHS Bryce Martin +28 F 99
46 LAHS Matt Torrez +28 F 99
46 RHS Ryan Leal +28 F 99
49 FVHS Duke MacMillan +29 F 100
49 TCA Tanner Harris +29 F 100
51 CSCS Corey Craddock +31 F 102
52 PSHS Jaylen Ochoa +33 F 104
52 RFHS Kavon Hollis +33 F 104
54 SCEC Carter Braune +34 F 105
54 FwHS Kyle Taylor +34 F 105
54 MSHS Lucus Culver +34 F 105
54 SCEC Ryan Williamson +34 F 105
58 SaHS Chance Trueblood +37 F 108
58 RHS Kyle Shaffer +37 F 108
58 PSHS Taylor Heitz +37 F 108
61 MVHS Anfernee Romero +38 F 109
62 FVHS Matt Presti +39 F 110
63 BVHS Caleb Stephens +42 F 113
63 LaHS Kaylen Montoya +42 F 113
63 Kim Kolby Shannon +42 F 113
66 FHS Quenten Brown +45 F 116
67 RHS Nick Maroney +46 F 117
68 CSS Damon DeGroot +47 F 118
68 FHS Tanner Bellino +47 F 118
70 THS Keith Duran +51 F 122
71 SaHS Jhett Trenary +52 F 123
72 FHS Cooper Schieke +53 F 124
73 JI Dean Danis +54 F 125
73 LV Rio Sciacca +54 F 125
75 JI Conner Chandler +55 F 126
75 LAHS Mitch Garcia +55 F 126
77 SCEC Cody Williamson +56 F 127
78 MVHS Adrian Moreno +57 F 128
78 LAHS Isaac Fernandez +57 F 128
78 RFHS Jacob Rodriquez +57 F 128
78 RFHS Zane Bearfoot +57 F 128
82 JI Christopher Wilson +58 F 129
83 JM Cole Tuck +59 F 130
84 SCEC Drew Hanavan +60 F 131
84 CSS Matt Murphey +60 F 131
86 RFHS Antonio Luttrell +61 F 132
87 JM Emilio Archuleta +62 F 133
88 LV Brayden Dobbs +66 F 137
89 JM JJ Santasteven +72 F 143
90 JM Alyssa Benine +77 F 148